top of page
  • Yazarın fotoğrafıBusemsi Biri

Aklımdaki Her Şey 3

Herkese selam! Bu websitesini açıp nasıl yazmaya karar verdiğimi anlatmak istiyorum. Daha önceden bunu instagram hesabı üzerinden anonim olarak yapmıştım ve çevremdeki birkaç kişinin hesabın bana ait olduğunu anlaması üzerine büyük bir utançla sayfayı kapatmıştım. Bu sefer anonim falan değilim. Evimde oturmuş bilgisayarda bir şeyler araştırırken aklıma birkaç şey geldi anneannemle ilgili ve yazmak istedim. Yazmaya başladığım anda birden aklıma geldi. Neden yazdıklarımı anneannemin de istediği gibi herkesle paylaşmıyorum ki? Birkaç dakika düşündüm ve Wix Owner ile tanıştım. Büyük bir hevesle başladığım bu yoldan vazgeçmeye de niyetim yok diyebilirim. Amacım sizlere özellikle anksiyete ve panik atak başta olmak üzere bazı psikolojik sorunlarla nasıl mücadele ettiğimi , nasıl destekler aldığımı ve bütün bunların dışında kendim için neler yaptığımı aktarıp gerek bazılarınıza yalnız olmadığınızı hissettirmeye çalışırken bazılarınıza da yardımcı olmak. Tabii konuların bu yönde ağırlıklı olması başka şeyler konuşamayacak olduğumuz anlamına gelmez. E- Posta hesabımdan , websitemden ya da insatgram hesabımdan bana soracağınız her soruya , göndereceğiniz her mesaja açık olduğumu bilmenizi isterim sevgili okurlar. Sizler için her zaman müsaitim :)


Anksiyete ve Panik Atak içeriklerinden uzunca bahsedeceğim zaten biraz da diğer kategorilere değinelim. Şimdilik Bahriye , Busemsi Bir Aşk , Busemsi Hakkında Her Şey ve Busemsi Hisler ve Meditasyonlar olmak üzere dört adet kategorim var sitemde.

Bahriye , yakın zamanda kaybettiğim çok sevgili anneannem ile ilgili yazmak istediğim , ona söylemek istediğim konularla alakalı yazılarımdan oluşacak gerek komik ama genelde duygusallık içerikli olacağına inandığım bir kategori.

Busemsi Bir Aşk ise sevgili sevgilime söylemek istediğim , bazen ona söylesem de içim içime sığmayacak kadar sevgi patlaması yaşadığım anlarda duygularımı rahatça ifade edebilmek adını oluşturduğum bir kategori. Özellikle yaşadığım bu zor dönemin her saniyesinde yanımda olmak için elnden geleni yapıyor. Tekrar buradan da sizin huzurunuzda onu çok sevdiğimi söylemek istiyorum. İyi ki var :)

Busemsi Hisler ve Meditasyonlar kategorisi yukarıda da bahsettiğim gibi daha çok yaşadığım psikolojik sorunlar , nasıl mücadele ettiğim , aldığım destek ve kendimi iyi hissetmek için yaptığım eylemler , meditasyonlar ile ilgili olan kategori. Bu kategori üzerinde daha çok yoğunlaşacağım ve bu kategori içinde belli bir süre sonra sizlere küçük süprizlerim olacak :)

Ve son olarak şu an da bu yazının içinde bulunduğu kategorimize gelelim. Busemsi Hakkında Her Şey yani beni ve websitem hakkındaki içerikleri tanıyacağınız o kategori. Biz bu yazılanları okuyoruz ama kim bu Buse? Diyorsanız sizi bu kategoriye davet ediyorum. Benimle ilgili soracağınız her soruya açık olduğumu tekrardan söylemek isterim. Bana ulaşabileceğiniz hesapları aşağıya hemen yazacağım ve bu yazımı sonlandıracağım.


Instagram : @busemsibirblog


Sevgiyle Kalın...

6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page