top of page
  • Yazarın fotoğrafıBusemsi Biri

Aklımdaki Her Şey

Herkese selam ! Beni tanımıyorsunuz biliyorum ama bu sitede kaldığınız sürece beni en iyi tanıyan sizler olacaksınız bunu da biliyorum. Çünkü aklımdaki her şey bu sitede olacak. Klişelerden pek hoşlanmam , kolay yolları da sevmem o yüzden ben böyleyim diye size kendimi tanıtıp kolaya kaçmayacağım. Okudukça anlayın , okudukça yorumlayın. Yazılarımdan birinde bahsettiğim gibi verdiğim bir sözden dolayı buradayım aslında bir nevi kendimi keşfetmek için de buradayım. Eminim benim bile bilmediğim taraflarım burada ortaya çıkacaktır. Kendimi bildim bileli konuşmayı , yazmayı, hayal kurmayı çok sevmişimdir. Bu adımı çok geç atmamın sebebi ise çoğu hayaller , yazılar ve konuşmaların beynimin içinde bana özel kalmasını istememdi çünkü insanların tepkilerinden modum çok kolay etkilenebiliyor ama artık bu hayaller , konuşmalar , yazılar beynimde ciddi boyutta bir ağırlık yapıyor diyebilirim. Düşüncelerim birbirine karışıyor ve bu beni dışarıya karşı büyük bir karanlığın içine sürüklüyor. O yüzden artık paylaşmanın zamanı geldi diye düşünüyorum.

Neden seni tanıyalım ki? Sen kimsin? Şeklinde düşünce ve sorularınız varsa da bilin ki ben de sizin kadar sıradan biriyim. Amacım ise benim gibi yazmak isteyen ama özgüven sorunu yaşayan içinde büyük bir hayal gücü besleyen ama başaramayacağını düşünen insanlara ilham olmak.


Bugün size tavsiyem şu okuyun , yazın , düşünün , hayal kurun. İnsanların ne söylediği de asla umrunuzda olmasın. Eleştirilere kulak asın ki başarılı olun. Başarılı olduktan sonra eleştiren de olacaktır onları boşverin :) Onların derdi bambaşka..


Herkesin küçük adımlarla başarıya ulaşması dileği ile.


Sevgiyle kalın 🦋

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page